Nowe modele anatomiczne

Gdzie kupić modele anatomiczne

modele anatomiczne

Modele anatomiczne nie wyłącznie do edukacji anatomii, lecz też weterynaryjne.

Modele anatomiczne możemy nabyć w profesjonalnych sklepach. Lecz nie są to jedynie modele anatomiczne poszczególnych elementów ciała na których uczą się przyszli lekarze także poznają anatomie. Występują też modele anatomiczne zwierząt, które służą do nauki lekarzy weterynarii. Wbrew pozorom wybór modeli anatomicznych jest bardzo duży. Najbardziej popularne są zaawansowane fantomy kota do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowe. Uczniowie mogą się na nich nauczyć:

  • różnych technik RKO
  • bandażowania
  • wkłuć żylnych w kilku miejscach.
  • treningu anestezjologicznego,
  • reanimacji usta – pysk,
  • umieszczenia rurki intubacyjnej,
  • wentylacji ręcznej
  • uciski klatki piersiowej.

Są to modele anatomiczne, na jakich można naprawdę dużo się nauczyć. Możemy oraz zakupić ale i całkiem samą np łapkę psa do wiedzę robienia zastrzyków i wkłuć dożylnych. Stanowią one niezwykle dobrze odzwierciedlone, dzięki czemu student w łatwy sposób nauczy się praktycznie wykorzystać swoją umiejętność. Osteoporoza, myślicie, że to choroba wyłącznie ludzi niestety nie. Modele anatomiczne, jakie przedstawiają przebieg choroby oraz jego etapy u kota. Składa się on w sumie z 4 modeli. Pierwsze modele anatomiczne mają zdrowe kolano ze wszystkim grupami jak stawy itd. Kolejne prezentują zwyrodnienie stawów od najmniej dotkniętego chorobą do momentu bardzo zaawansowanego. Modele anatomiczne stomatologiczne zwierząt. Należą one do też bardzo ciekawych oraz interesujących. Co zwierają: Sztuczne zęby i kości otoczone miękką gumą i zaopatrzony jest w zaczep i skrzydło oraz dwa zestawy szczęk.

Posiada wymienny zestaw RTG i zestawy do scalingu. Te modele anatomiczne są niesamowicie interesująco stworzone oraz dają możliwość przyszłemu weterynarzowi przeprowadzenie dokładnego zbadania i wyczyszczenie jamy ustnej. Są też ramię mocujące, dzięki czemu możemy pysk psa zlokalizować w pewnym miejscu także nauczyć się przeprowadzać zabiegi.
Tak jak i u mężczyzn modele anatomiczne zwierząt mogą być zwiększone. Niektóre zwierzęta są tak subtelne i aby opisać ich szczegóły powinno się je zwiększyć. Takim przypadkiem może być wzór głowy komara. Jest on powiększony aż 80 razy. Prezentuje on formy aparatu gębowego kłująco-ssącego. Inne modele anatomiczne powiększane to np mrówka 30x powiększona. Znakomicie nadaje się do celów demonstracyjnych lub pokazowych. Kolorowe modele anatomiczne potrafimy zakupić np jako przykład stopy konia. Występuje on w kilku wariantach i jest wydrukowany jako model 3d. Jak postrzegamy modele anatomiczne zwierząt cieszą się też wyjątkowo wielkim zainteresowaniem. Asortyment jest rzeczywiście imponujący. Jeżeli nie zajdziemy – modele anatomiczne, jakie nam pasują zawsze możemy złożyć prywatne zamówienie. Wtedy modele anatomiczne są robione dla nas biorąc pod uwagę to co dla nas najważniejsze. Musimy jednak pamiętać, że takie modele anatomiczne nie będą podlegać zwrotom. Zawsze wybierajmy sprawdzone i reklamowane sklepy, jakie są od lat na rodzimym rynku.